261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Marimex Baby Pool care 0,6 l

Marimex Baby Pool care 0,6 l

Hledáte bezpečný přípravek pro vaše děti? Pořiďte si bezchlorový Marimex Baby Pool Care na čištění vody.

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 40

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Křikavová Datum:15.9.2021 13:22

použití u vířivky

mám vířivku MSPA Tekapo C-TE041 s uv lampou,
mohu místo chlorových přípravků použít tento bezchlorový?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.9.2021 13:31

Re: použití u vířivky

Dobrý den, ano tento přípravek se také může použít. Je však určen pro bazény, které mají teplotu vody 20-30°C, u viřivek nemusí dosahovat takové účinnosti, jako i klasických bazénů.

Autor:Petra Dufková Datum:6.6.2021 22:48

Těhotenství

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je tento přípravek vhodný i pro koupání v bazénu v těhotenství? Nikde jsem nenašla přípravek přímo určený a hlavně bezpečný pro nastávající maminky.
Děkuji moc za odpověď
Dufková Petra
Autor:Shop Marimex.cz Datum:7.6.2021 08:59

Re: Těhotenství

Dobrý den, nemáme informaci o tom, že by tento výrobek byl nevhodné pro těhotné ženy.

Autor:Marek Fišar Datum:4.6.2021 16:36

Co vše přikoupit?

Dobrý den,
co vše mám přikoupit k Marimex Baby Pool care, abych udržel vodu v dětském bazénku o průměru 2m a hloubce do 0,5m bez filtrace v pořádku? Nepodařilo se mi najít žádný konplexní návod. Děkuji za informaci.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:7.6.2021 10:36

Re: Co vše přikoupit?

Dobrý den, kompletního průvodce naší bazénovou chemií si můžete přečíst a stáhnout zde: https://www.marimex.cz/ImgGalery/Img1/navody-dokumenty/navod-bazenova-chemie.pdf

Autor:Luboš Miřatský Datum:14.6.2020 10:25

Náhrada?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli je tento přípravek náhrada za Blue One Baby Enzym?

Děkuji,
Luboš Miřatský
Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.6.2020 09:15

Re: Náhrada?

Dobrý den, není to náhrada. Je to další z možností, jak  pečovat o vodu v bazénku, který nemá filtraci.

Autor:Filip Datum:25.5.2020 13:02

Venkovní jezírko

Dobrý den,
lze tento přípravek použít v plastovém vodním jezírku, kde chovám vodní želvy? Na etiketě se píše "Přípravek není toxický pro vodní organismy..." a "...lze použít do zahradních jezírek s rybami," ale radši se ujišťuji. Díky.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:25.5.2020 13:13

Re: Venkovní jezírko

Dobrý den, jak vyplývá z návodu, přípravek je možné používat i v zahradních jezírkách a je pro vodní živočichy neškodný.

Autor:Lenka Datum:23.5.2020 20:38

Dávkování

Dobrý den,
Na obalu přípravku Baby Care pool je uvedeno, že se má používat vždy s přípravkem Super Oxi, jinde se to moc neuvádí. Je tedy nutné tyto přípravky používat spolu nebo je možné používat do malého bazénku s filtraci pouze Baby pool Care?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:25.5.2020 11:32

Re: Dávkování

Dobrý den, ano tento přípravek je třeba používat společně se Super oxi tak, jak je to popsané v návodu k použití.

Autor:Veronika Datum:28.7.2018 08:26

Frekvence dávkování

Dobrý den,prosím pěkně mohu dávkovat přípravek Baby pool care častěji než jednou týdně? Řekněme dávat udržovací dávku i denně pokud jsou déletrvající horka? Většinou po pěti dnech byla voda už horší.Děkuji moc za odpověď.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:30.7.2018 08:51

Re: Frekvence dávkování

Dobrý den, správné dávkování je popsáno zde: 
U malých bazénů bez filtrace je nutné přípravek důkladně rozmíchat
v celém objemu vody. Po počáteční aplikaci se účinky projeví do 2 dnů. V případě,
že problémy přetrvávají, je třeba provést opětovnou aplikaci ve stejném rozsahu.
Přípravek se dávkuje pravidelně jednou týdně vždy cca 12–24 hodin po pravidelné
aplikaci přípravku Aquamar SUPER OXI.
Optimální koncentrace přípravku BABY POOL CARE v bazénové vodě je 4–6 mg/l.
 
Dávkování: 1) Počáteční dávka : 170 ml/m3
vody v bazénu
2) Udržovací dávka: 85 ml/m3
vody v bazénu 1x týdně
Poznámka: 1 polévková lžíce je asi 15 ml přípravku.
Autor:Mirka Datum:26.6.2018 14:30

Vířivky

Dobrý den, je možné tento produkt použít i pro venkovní vířivky? Případně lze ho kombinovat s kyslíkovými tabletami? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:28.6.2018 13:29

Re: Vířivky

Dobrý den, pro venkovní vířivky doporučujeme používat speciální řadu bazénové chemie: https://www.marimex.cz/chemie-pro-virivky/
Autor:honza Datum:7.6.2018 10:42

Chemie

Dobrý den, byla mi v obchodě doporučena tato bazénová chemie do bazénku 2,2x1,5x0,6 m. Mám k němu kartušovou filtraci M1. Mělo by to stačit že? Počítal jsem, že kdybych používal bezchlórovou chemii do tohoto malého bazénu, tak mě to vyjde levněji vypouštět a napouštět znovu. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem,
Autor:Shop Marimex.cz Datum:7.6.2018 16:16

Re: Chemie

Dobrý den, pro tento bazén doporučujeme používat tuto řadu bezchlorové chemie: https://www.marimex.cz/bezchlorova-desinfekce/  , případně ještě ve spolupráci s UV lampou. Více informací o použití bazénové chemie najdete zde: https://www.marimex.cz/ImgGalery/Img1/navody-dokumenty/navod-bazenova-chemie.pdf
 
Autor:Aleš Datum:21.5.2018 19:29

minimum chemie

Dobrý den,
lze udržovat bazén o objemu asi 10 m3 přes celou koupací sezonu pouze s použitím pískové filtrace pro star 4 tohoto přípravku?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:22.5.2018 14:13

Re: minimum chemie

Dobrý den, toto bohužel nedoporučujeme, Baby Pool care je pro malé bazénky. Pokud chcete provozovat bazén s minimem chemie, doporučujeme používat UV lampu Steril Pool a naši bezchlorovou řadu bazénové chemie.
Autor:Radka Datum:26.7.2017 16:43

Ph

Dobrý den,
jak mám upravit vodu na požadované Ph, prosím?
Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:27.7.2017 15:35

Re: Ph

Dobrý den, nejprve je nutné změřit pH a na základě výsledku buď pH zvýšit (přípravek Aquamar pH plus) nebo pH snížit (přípravek pH mínus)
Autor:Kateřina Ulmová Datum:25.6.2017 14:35

ošetření vody v bazénu bez filtrace

Dobrý den,chtěla bych vás požádat o radu, jak ošetřovat vodu v nafukovacím bazén bez filtrace? Bazén má objem cca 1000 litrů. Jakou bych měla používat bazénovou chemii k údržbě vody?
Děkuji za odpověď.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:26.6.2017 12:10

Re: ošetření vody v bazénu bez filtrace

Dobrý den, udržba vody bez filtrace bude velmi náročná a může se stát, že se vám po několika dnech zkazí. Nicméně použít můžete např. tento přípravek: https://www.marimex.cz/aquamar-super-oxi-3-0l/ , musí se však důkladně ve vodě promíchat..
 
Autor:Eva Hrnčířová Datum:29.5.2017 22:11

zalévání

Dobrý den můžeme vodu z bazénu ošetřenou dezinfekcí Baby pool care použít na zalévání rostlin?
Autor:Jiří Laburda Datum:30.5.2017 13:32

Re: zalévání

Dobrý den, je to na vašem rozhodnutí, já osobně bych touto vodou nezaléval.
Autor:martin pavlásek Datum:21.5.2017 20:46

dobrý den jak poznám hodnotu ph díky

dobrý den jak poznám hodnotu ph díky
Autor:Jiří Laburda Datum:22.5.2017 08:22

Re: dobrý den jak poznám hodnotu ph díky

Dobrý den, hodnotu pH si musíte změřit pomocí pH testeru.
Autor:Eva Drozdova Datum:23.6.2016 12:41

miminko

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli se v tom může koupat čtyřměsíční miminko
Autor:Jiří Laburda Datum:23.6.2016 14:43

Re: miminko

Dobrý den, tento přípravek je určen pro bazény pro nejmenší, předpokládáme tedy, že i  tak malé miminko se může koupat v bazénu, který je tímto přípravkem ošetřený.
Autor:Jarka Švejštilová Datum:19.6.2016 21:56

lze použít i do bazénu s filtrací?

Dobrý den, můžu tento produkt použít do bazénu Tampa s filtrací Pro Star 4? děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:20.6.2016 08:51

Re: lze použít i do bazénu s filtrací?

Dobrý den, ano i pro bazény s filtrací je tento přípravek vhodný.
Autor:Katerina Prochazkova Datum:7.6.2016 14:40

Baby Pool Care 0,6 l

Dobry den, chtela bych pro svou triletou holcicku koupit nejakou chemii do bazenku. Libi se mi baby pool care. Bazenek ma 280 l vody. Kolik mam pouzit chemie a co znamena upravit vodu na ph 6,8 - 7,2? Co k te uprave potrebuji a jak se to dela? Prosim pekne o rady. Dekuji Prochazkova
Autor:Jiří Laburda Datum:8.6.2016 15:15

Re: Baby Pool Care 0,6 l

Dobrý den, hodnotu pH si můžete zkontrolovat tímto testerem: http://www.marimex.cz/blueone-tester-na-ph-a-o2/  a upravit pomocí Aquamar pH+ či pH- podle potřeby. Následně použijte Baby Pool care podle návodu - zjistíte objem vody v bazénu a podle toho určíte dávkování.
Autor:Blanka Čížkovská Datum:16.3.2016 00:02

Ošetření bazénů bez filtrace

Dobrý den,
já můj syn jsme alergici, nemůžeme tedy používat bazénovou chemii, napadlo mě tedy řešit danou situaci přírodními prostředky na bázi bakterií. Bazén máme Floridu myslím rozměr 3,66 x 0,99. Prosím poraďte mi jaký přípravek koupit a jaké množství.

Děkuji

Blanka Čížkovská
Autor:Jiří Laburda Datum:16.3.2016 08:06

Re: Ošetření bazénů bez filtrace

Dobrý den, omlouváme se, ale zkušenosti s údržbou bazénové vody pomocí přírodních prostředků či bakterií bohužel nemáme.
Autor:zdeňka Krušinová Datum:13.7.2015 07:26

studniční voda

musím u tohoto přípravku také použít jako první přípravek Studna, když používám studniční vodu?
Autor:Jiří Laburda Datum:13.7.2015 14:40

Re: studniční voda

Dobrý den, přípravek Studna je určen pro chlorovou chemii, kde minerály ve vodě reagují s chlorem. Pokud používáme Baby Pool care, není třeba tento přípravek používat.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení